tatra banka

tatra banka agrofinancovanie

tatra banka agrofinancovanie

Štvrtok 28.septembra 2023, meniny má Václav, zajtra Michal/Michaela

Poľnohospodárske stroje musia pracovať s vysokou produktivitou a spoľahlivosťou,

za najťažších prevádzkových podmienok a často nepretržite.

Ich využitie je rozmanité, od práce na poli, zvozu obilnín až po rozvoz biologických hnojív. Aj preto je správna čistota ich prioritou.

„Ak chcete ponúkať kvalitu, musíte ju aj kvalitne robiť“, hovorí Igor Nemčok, predseda roľníckeho družstva Hron, ktoré sa nachádza v horskej oblasti severovýchodnej časti Zvolenskej kotliny. Malé družstvo s rozlohou 1000 ha, 400 jedincami hovädzieho dobytka a 1000 ovcami má k dispozícii len troch traktoristov. A tí musia efektívne zastrešiť celý chod družstva. Aj preto už roky veria overenej kvalite, ktorú pre nich predstavuje vysokotlakový čistič Kärcher. „Spoľahlivosť u ľudí aj techniky. To sa dnes ťažko hľadá, ale keď to nájdete nepustíte to“, hovorí Nemčok, ktorý je s horúcovodným HDS čističom nadmieru spokojný.

Pretože horúca voda jednoducho lepšie čistí

Pomocou vysokotlakovej vodnej technológie odstránite nielen zatvrdnutú špinu, ale aj zvyšky oleja a mastnoty. Rýchlo a efektívne. Pri využití vysokotlakového čističa navyše ušetríte minimálne 3-násobne, reálne však 6 až 7-násobne viac vody než v prípade hadice. Na trhu sú studeno aj horúcovodné čističe. Studenovodné vysokotlakové čističe síce predstavujú nižšiu počiatočnú investíciu, avšak s horúcovodnými možno v porovnaní s čističom bez ohrevu ušetriť ešte o 40 % viac času.

Vymeň starý za nový

Efektivita a hospodárnosť, čistota a hygiena, funkčnosť a kvalita. To všetko ponúka značka Kärcher v agrosektore, pre ktorý má do konca novembra pripravenú špeciálnu akciu Vymeň starý za nový. Dajte zbohom starým vysokotlakovým čističom, vysávačom, zamietacím strojom a získajte nové, výkonné modely od spoločnosti Kärcher so zľavou v podobe "šrotovného" až do 730€. Viac informácií na www.karcher.sk

logo-Karcher

Predplatné Agromagazínu

AGROMAGAZÍN je mesačník o ekonomike a financiách v agrosektore.

Predplaťte si časopis samostatne, alebo iný z našich časopisov a získajte ho ZADARMO.

Viac o predplatnom Agromagazínu

pottinger

Mohlo by vás zaujímať

Ponuka našej vydavateľskej skupiny

agromagazin

pole

mechanizacia

chov