tatra banka

tatra banka agrofinancovanie

tatra banka agrofinancovanie

Štvrtok 28.septembra 2023, meniny má Václav, zajtra Michal/Michaela

V súvislosti s povinnosťou podať evidenciu pozemkov na účely poskytnutia priamych platieb organizuje rezort pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR školenie „Ako viesť evidenciu prenajatých a vlastných pozemkov podľa vyhlášky č. 172/2018 Z. z.“, ktoré sa uskutoční 21.06. 2023 od 09:00 do 11:00 hod. v priestoroch Inštitútu znalostného pôdohospodárstva a inovácií, Akademická 4, Nitra a aj v online forme.

Prosíme záujemcov o vyplnenie a zaslanie online prihlášky do 19. júna 2023, 12:00 hod. Po zaregistrovaní bude účastníkovi zaslaný prihlasovací link v prípade, že sa chce zúčastniť na online forme školenia. Pre viac informácií navštívte web Národnej siete rozvoja vidieka SR.   

Školenie zabezpečujú Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR, Pôdohospodárska platobná agentúra a Národná sieť rozvoja vidieka.  Cieľom je informovať a inštruovať farmárov ako správne naplniť ustanovenia Vyhlášky 172/2018 Z. z. o spôsobe a rozsahu vedenia a poskytovania evidencií a stanovenia obvyklej výšky nájomného.

 

Flash správa MPRV SR

Ilustračná snímka: archív AGROBIZNIS

Predplatné Agromagazínu

AGROMAGAZÍN je mesačník o ekonomike a financiách v agrosektore.

Predplaťte si časopis samostatne, alebo iný z našich časopisov a získajte ho ZADARMO.

Viac o predplatnom Agromagazínu

pottinger

Ponuka našej vydavateľskej skupiny

agromagazin

pole

mechanizacia

chov